Napisz do nas

info@kontener.net.pl

Elastycznie dopasowane do potrzeb klienta

Sprzedaż Kontenerów Biurowych

Kontenery morskie zaadaptowane jako pomieszczenia biurowe. Idealna alternatywa, jako budynek nie związany z gruntem na stałe.

Szybkie, niedrogie i elastyczne rozwiązanie, gdy potrzebna jest wysokiej jakości przestrzeń biurowa.

Scaf-Rent Container kontenery socjalne biurowe 15

Kontenerowe pomieszczenia biurowe na sprzedaż

Profesjonalna produkcja i sprzedaż kontenerów biurowych

Specjalizujemy się w profesjonalnej produkcji i sprzedaży kontenerów biurowych.

Nasze kontenery biurowe są dostosowywane do Twoich potrzeb. Są one bardzo trwałe i mogą wytrzymać trudne warunki. Kolejną zaletą jest to, że mogą być łatwo przenoszone, co czyni je idealnym rozwiązaniem dla mobilnych biur w odległych lokalizacjach. Nasze kontenery biurowe mogą być stosowane zarówno w przypadku inwestycji tymczasowych, jak i stałych.

Gwarantujemy dostępność, szybkość realizacji oraz w każdej chwili powiększenie lub przebudowanie powierzchni naszego kontenera biurowego.

Scaf-Rent Container wooden crate 4

Gwarancja jakości

Wszystkie nasze kontenery biurowe są wykonane z najwyższej jakości materiałów.

Scaf-Rent Container Helicopter 32

Zaadaptowane do celu i potrzeb

Kontenery biurowe idealnie dopasowane do wszystkich wymagań naszych klientów.

Scaf-Rent Container Kontener 9

Wykwalifikowany zespół

Dysponujemy kompleksowym zapleczem technicznym i wykwalifikowaną kadrą specjalistów.

Wynajem kontenerów biurowych i socjalnych

Twoje mobilne biuro

Oferujemy szeroki wybór kontenerów biurowych!

Jeśli szukasz kontenera biurowego na sprzedaż to nasza firma posiada wiele różnych kontenerów biurowych do wyboru. W naszej ofercie sprzedaży dostępne są profesjonalne i mobilne kontenery biurowe, które sprawdzają się w różnych sytuacjach. Wszystkie nasze kontenery biurowe są łatwe w instalacji i mogą pasować do wielu różnych środowisk. Nasze kontenery są bardzo przystępne cenowo. Dzięki naszej ofercie zyskasz kontener biurowy, który będzie idealnie dopasowany do twoich potrzeb.

FAQ

Pytania i odpowiedzi

W naszej ofercie znajdują się różne rodzaje kontenerów biurowych. Aby dowiedzieć się więcej o oferowanych przez naszą firmę kontenerach biurowych, prosimy o kontakt info@kontener.net.pl

Do naszej oferty dołączony jest bezpłatny rysunek ofertowy kontenerów, który zawiera widok kontenera z góry wraz z wyposażeniem oraz specyfikacją techniczną. Rysunek ofertowy nie jest projektem budowlanym.

Kontenery biurowe występują w różnych rozmiarach, które określone są przez normę ISO. Wymiary kontenerów nie zawsze są takie same jednak ich maksymalny wymiar nie może przekraczać 8 x 3 metra.

Kontenery biurowe mogą być łączone ze sobą za pomocą długiego czy też krótszego boku. Dzięki temu można uzyskać kontener biurowy o dowolnych rozmiarach. Kontenery można też łączyć na zasadzie pięter. Maksymalnie piętrowo można łączyć kontenery tak, aby uzyskać jedno pięto.

Nasze kontenery mogą być izolowane na różne sposoby. Najpopularniejszą metodą izolacji naszych kontenerów biurowych są płyty warstwowe, które mogą zawierać rdzeń wykonany ze styropianu, wełny mineralnej lub poliuretanu. Możliwe jest również izolowanie ścian kontenera za pomocą wełny mineralnej lub poliuretanu natryskowego.

Jako producent kontenerów mamy możliwość wyprodukowania dowolnego kontenera zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami klienta.

 

Czas realizacji zamówienia zależy od typu zamawianego kontenera biurowego oraz od jego konfiguracji. Zwykle trwa on od 6 do 8 tygodni.

Tak. Posiadamy kontenery biurowe, które są dostępne od ręki i dostarczone w krótkim terminie. 

Tak. Wszystkie nasze kontenery możemy w pełni dopasować do potrzeb naszego Klienta. Produkowane przez nas kontenery mogą mieć dowolną konfigurację.

+
Zadowolonych Klientów
0
+
Realizowanych Zamówień
0
+
Lata Doświadczenia

Zapytaj o możliwość zakupu kontenera

Idealny kontener biurowy dla Ciebie

W przypadku chęci zakupu kontenera biurowego bądź jeśli nie wiesz, jaki kontener wybrać skontaktuj się z nami. Wspólnie wybierzemy odpowiedni dla Twoich potrzeb kontener biurowy.

Scaf-Rent Container Plany Kontenerow biurowych i socjalnych 6

W naszej ofercie

Również w naszej ofercie

Sprzedaż kontenerów socjalnych

Prowadzimy sprzedaż wysokiej jakości kontenerów socjalnych, które mogą być wykorzystane na wiele sposobów.

Sprzedaż domów z kontenerów

Szybki, nowoczesny i ekologiczny sposób na własne przestronne, wygodne i elastyczne nowe mieszkanie.

Wynajem kontenerów biurowych i socjalnych

Szybki i łatwy sposób na uzyskanie mobilnego biura bądź mobilnego tymczasowego pomieszczenia dla pracowników.