Napisz do nas

info@kontener.net.pl

Sprzedaż kontenerów

Biurowe Socjalne -Domy z kontenerów

Scaf-Rent Container Kontener 5
Sprzedaż
Kontenerów Biurowych

Ekonomiczna alternatywa dla tradycyjnych budynków biurowych Sprzedajemy mobilne biura, które są idealnie dopasowane do potrzeb Twojej firmy.

Scaf-RentContainer Kontener004
Sprzedaż
Kontenerów Socialnych

Oferujemy wysokiej jakości kontenery socjalne, które mogą być wykorzystywane do wielu celów.

Scaf-Rent Container Kontener 6
Domy z Kontenerów

W naszej ofercie znajdują się nowoczesne i przestronne mieszkania z kontenerów.

Scaf-Rent Container Kontenery socjalne biurowe 15

Co wyróżnia naszą ofertę

Najlepsza oferta sprzedaży kontenerów

Specjalizujemy się w sprzedaży nowych kontenerów biurowych, kontenerów socjalnych oraz domków letniskowych wykonanych z kontenerów. Wszystkie nasze produkty są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Dzięki wykorzystaniu konstrukcji modułowej jesteśmy w stanie stworzyć przestrzenne rozwiązania idealnie dopasowane do Państwa potrzeb.

Zmiana lokalizacji

Przenieś swoje biuro, dom bądź pomieszczenie socjalne kiedy chcesz i gdzie go potrzebujesz. Rozwiązania dające możliwość rozbudowy powierzchni kontenerowej o nowe biura, pomieszczenia socjalno-sanitarne czy magazynowe w dowolnym momencie

Kompleksowa oferta

Dostarczamy kontenery biurowe, socjalne oraz domy z kontenerów w ustalonym terminie, na wskazane przez klienta miejsce

Wiele zastosowań

Nasze kontenery mogą służyć jako pomieszczenia socjalne, biurowe bądź mieszkania. Gwarantujemy szybką realizację i aranżację przestrzeni socjalnej, biurowej, sanitarnej, mieszkalnej czy magazynowej

Dlaczego warto kupić nasze kontenery

Idealne rozwiązanie dla wszystkich Twoich potrzeb

Nasza firma oferuje najlepszy na rynku wybór nowoczesnych kontenerów biurowych, socjalnych oraz domów z kontenerów. Nasze kontenery doskonale nadają się na mobilne biura, kwatery pracownicze i inne budynki, które nie muszą być przytwierdzone do podłoża. Z kontenerów naszej firmy powstają także nowoczesne domki letniskowe. Są one trwałe, przestronne i przyjazne dla środowiska. Skontaktuj się z nami już dziś i wybierz produkt idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

Opinie

Co nasi klienci mówią o naszej ofercie

Google Logo

Marcin

Opinia z Google

5/5

Jestem zadowolony z zakupu kontenerów biurowych, są one świetnym rozwiązaniem dla każdej firmy, która chce wyposażyć swoich pracowników w mobilne biura. Najlepsze jest to, że Scaf-Rent Container oferuje na sprzedaż wiele różnych kontenerów biurowych, co oznacza, że możesz uzyskać dokładne wymiary swoich potrzeb i zdecydować, który kontener biurowy będzie Ci najlepiej służył.

Google Logo

Mirosław

Opinia z Google

5/5

Scaf-Rent Container to świetna firma do współpracy. Pomogli mi zaoszczędzić czas dostarczając zakupione przeze mnie kontenery socjalne na czas. Kontenery są doskonałe i mają wszystko, czego potrzebujesz, w bardziej rozsądnej cenie. Jestem bardzo zadowolony z mojej decyzji o zakupie tych kontenerów. Polecam każdemu.

Kontenery mieszkalno-biurowe

Pawilony handlowe

Kontenery biurowo-magazynowe

Kontenery mieszkalne i zestawy modułowe

Kontenery sanitarne prysznicowe