Napisz do nas

info@kontener.net.pl

Doskonałe mieszkanie dla każdego

Domy z kontenerów morskich

Kontenery morskie przekształcone w innowacyjne, komfortowe i przestronne domy. To doskonała opcja na zbudowanie wygodnego mieszkania. W pełni wyposażone domy modułowe zapewniają bezpieczeństwo, komfort i spokój.

Domy kontenerowe z naszej firmy to szybki, wydajny i przyjazny dla środowiska sposób na zbudowanie własnego, przestronnego i wygodnego domu.

Scaf-Rent Container Domy z kontenerów 22

Sprzedaż domów z kontenerów

Nowoczesne i bezpieczne domy modułowe z kontenerów

Tworzymy bezpieczne domy z kontenerów, które są trwałe przez lata. Nasi eksperci budują domy kontenerowe w oparciu o najnowsze rozwiązania budownictwa modułowego. Jesteśmy ekspertami w przystosowywaniu kontenerów morskich na potrzeby mieszkalne.

Wszystkie nasze domy kontenerowe mogą być dostosowane do potrzeb klienta. Są one odporne na trudne warunki i niezwykle trwałe. Znajdziesz u nas domy modułowe, które spełnią wszystkie Twoje potrzeby. Są funkcjonalne i łatwe w montażu. Można je łatwo montować i przemieszczać Oznacza to, że nie potrzebujesz stałego gruntu. W razie potrzeby można wynająć miejsce i przenieść je w inne miejsce.

Oferujemy szybką realizację budowy nowego domu kontenerowego. Dom kontenerowy można w każdej chwili powiększyć lub przebudować.

Scaf-Rent Container wooden crate 4

Gwarancja jakości

We wszystkich naszych domach kontenerowych wykorzystujemy materiały najwyższej jakości.

Scaf-Rent Container Helicopter 32

Zaadaptowane do celu i potrzeb

Oferujemy domy z kontenerów, które są idealnie dostosowane do wszystkich Twoich potrzeb.

Scaf-Rent Container Kontener 9

Wykwalifikowany zespół

Oferujemy szeroki zakres usług technicznych i wysoko wykwalifikowanych specjalistów.

Scaf-Rent ContainerProdukcja kontenerow biurowych i socjalnych 4

Bezpieczny dom Twoich marzeń

Oferujemy różnorodne domy modułowe zbudowane z kontenerów!

Nasza firma oferuje wiele różnych niezawodnych i wygodnych domów z kontenerów, które można wyposażyć zgodnie z własnymi potrzebami. Wszystkie domy, które oferujemy, przekroczą Twoje oczekiwania. Nasze domy modułowe zbudowane z kontenerów mają wielką zaletę: są szybkie w montażu. Dysponujemy sprawdzonymi i gotowymi rozwiązaniami domów modułowych. Nasze domy modułowe mogą wytrzymać lata użytkowania dzięki solidnej i szczelnej obudowie. Budowane przez naszą firmę domy modułowe z kontenerów są przystępne cenowo. Z naszą pomocą stworzysz odpowiedni dom, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom. Razem możemy urzeczywistnić każdy pomysł na dom modułowy z kontenerów!

FAQ

Pytania i odpowiedzi

Do produkcji kontenerów morskich wykorzystuje się specjalną stal typu korten, która została specjalnie zaprojektowana tak, aby zapobiegać korozji w trudnych warunkach morskich.

Jako producent kontenerów jesteśmy w stanie wykonać każdy dom kontenerowy spełniający Państwa wymagania. Nasze domy modułowe z kontenerów mogą być budowane w dowolnej konfiguracji.

Kontenery można izolować na wiele różnych sposobów. Najczęściej stosowaną izolacją kontenerów biurowych są płyty warstwowe. Mogą one zawierać rdzeń wykonany z polistyrenu, wełny mineralnej lub poliuretanu. Możliwe jest również ocieplenie ścian kontenera za pomocą wełny mineralnej lub poliuretanu natryskowego.

Bez względu na rozmiar domu kontenerowego jest możliwe jego przeniesienie w inne miejsce.

Zanim przygotujemy dom na zamówienie, należy ustalić miejsce budowy, liczbę i rodzaj kontenerów oraz wymagania dotyczące ilości przeszkleń. Na podstawie tych informacji przygotujemy ofertę na Twój indywidualny projekt.

Po zaakceptowaniu oferty i uzgodnieniu wszystkich szczegółów zostanie przygotowana specyfikacja techniczna, aby mieć pewność, że zbudowany dom modułowy będzie spełniał wszystkie Państwa oczekiwania.

+
Zadowolonych Klientów
0
+
Realizowanych Zamówień
0
+
Lata Doświadczenia

Zapytaj o możliwość zakupu domu z kontenerów

Idealny dom z kontenerów dla Ciebie

Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany zakupem domu kontenerowego lub potrzebujesz pomocy w podjęciu decyzji, jaki typ domu kontenerowego powinieneś wybrać. Wspólnie stworzymy idealny dom kontenerowy dla Ciebie.

Scaf-Rent ContainerDomy z kontenerow 15

W naszej ofercie

Również w naszej ofercie

Sprzedaż kontenerów biurowych

Oferujemy wysokiej jakości kontenery biurowe, które mogą być wykorzystywane do tworzenia mobilnych biur.

Sprzedaż kontenerów socjalnych

Sprzedajemy wysokiej jakości kontenery socjalne, które można wykorzystać na wiele różnych sposobów.

Wynajem kontenerów biurowych i socjalnych

Oferujemy wysokiej jakości kontenery socjalne oraz kontenery biurowe, które są trwałe i mogą być wykorzystywane na wiele sposobów.