Napisz do nas

info@kontener.net.pl

O nas

Najlepsze rozwiązania w oparciu o technologię kontenerową

Oferujemy Najlepsze rozwiązania w dziedzinie budownictwa modułowego w oparciu o technologię kontenerową. Specjalizujemy się w wynajmie oraz sprzedaży kontenerów biurowych socjalnych, a także domów z kontenerów.
Dostosowujemy kontenery do potrzeb naszych klientów.

Dzięki ponad 24-letniemu doświadczeniu w branży budownictwa modułowego oferujemy najwyższej jakości usługi sprzedaży, wynajmu, produkcji kontenerów biurowych, socjalnych oraz domów z kontenerów. Nasze adaptacje kontenerów dostosowane do wymagań klientów dają możliwość rozbudowy powierzchni kontenerowej o nowe biura, pomieszczenia socjalno-sanitarne czy magazynowe w dowolnym momencie. Dostarczamy kontenery biurowe, mieszkalne, magazynowe, sanitarne oraz socjalne do firm z wielu branż dzięki temu doskonale znamy potrzeby naszych klientów i potrafimy im sprostać. Nasze szerokie spektrum kompetencji obejmuje doradztwo planowanie, dostawę i montaż, gwarancję dostępności części zamiennych i naprawy naszych produktów.
Firma Scaf-Rent Container jest gwarantem szybkiej realizacji i aranżacji przestrzeni socjalnej, biurowej, sanitarnej, mieszkalnej czy magazynowej.

Skontaktuj się z Scaf-Rent Container i rozpocznij realizację swojego projektu już dziś!

Scaf-Rent Container Transort kontenerow biurowych i socjalnych 6

Nasze domy z kontenerów są zaprojektowane tak, aby z łatwością dopasować się do Twoich potrzeb. Nasze rozwiązania projektujemy od podstaw przy użyciu wysokiej jakości trwałych materiałów.

Scaf-Rent Container
Scaf-Rent Container cropped-favicon

najlepsze usługi

Tworzenie najlepszych rozwiązań w budownictwie modułowym.

Wynajem

Nowoczesne przestrzenie modułowe dla Twojej firmy

Jeśli potrzebujesz wynająć kontener biurowy lub socjalny, który z łatwością pomieści cały Twój zespół, to nasz firma Scaf-Rent Container jest właściwym rozwiązaniem dla Ciebie. Nasi projektanci tworzą nowoczesne modułowe przestrzenie, które spełnią wszystkie Twoje wyjątkowe potrzeby.

Scaf-Rent Container dostosowuje kontenery do Twoich potrzeb.

0
+
Zadowolonych Klientów
0
+
Realizowanych Zamówień
0
+
Lata Doświadczenia

Rozwiązania kontenerowe dla każdego projektu

Oferujemy elastyczne dostosowania i adaptacje kontenerów morskich, które możesz zastosować w swoich projektach. Nasze kontenery są zaprojektowane tak, aby odpowiadały Twoim potrzebom i Twojemu budżetowi. Od kontenerów biurowych po domy z  kontenerów, a także kontenery socjalne, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie.