Napisz do nas

info@kontener.net.pl

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

WhatsApp

Nasza Lokalizacja

FAQ'S

Zanim do nas napiszesz

Najczęściej zadawane nam pytania odnośnie naszych usług

W naszej ofercie sprzedaży znajdują się:

  • Kontenery biurowe: są to kontenery przystosowane tak, aby spełniały funkcje mobilnego biura.
  • Kontenery socjalne: są to kontenery, które przeznaczone są na pomieszczenia socjalne.
  • Domy z kontenerów: to ekologiczny, szybki i nowoczesny sposób na własne mieszkanie. Domy te powstają w maksymalnie 3 miesiące.

Koszt wynajęcia lub zakupu kontenera różni się w zależności od wielkości kontenera i czasu, na jaki chcesz go wynająć. Cena zależy również od lokalizacji, do jakiej ma być dostarczony dany kontener bądź dom z kontenerów.

Zapewniamy transport wszystkich zakupionych u nas kontenerów. Posiadamy własne samochody typu HDS, które pozwalają nam zarówno na transport kontenerów, jak również i ich rozładunek w miejscu docelowym.

Czas potrzebny na dostarczenie kontenera różni się w zależności od odległości i rozmiaru kontenera. Typowy czas dostawy wynosi około 24 godziny, ale może się on różnić w zależności od czynników, takich jak pogoda czy natężenie ruchu na drodze podczas transportu.

Miejsce ustawienia kontenera wymaga zapewnienia przez użytkownika równej i utwardzonej powierzchni. Minimalne wymagania obejmują fundamenty od śrubowych po paskowe i punktowe. Wszystko zależy jednak od tego, jaki kontener będzie ustawiany i w jakiej ilości (jeden na drugim). Warunkiem są zatem wcześniejsze oględziny przez przeszkolony personel specjalistyczny.
Miejsce ustawienia kontenera wymaga zapewnienia przez użytkownika równej i utwardzonej powierzchni. Minimalne wymagania obejmują fundamenty od śrubowych po paskowe i punktowe. Wszystko zależy jednak od tego, jaki kontener będzie ustawiany i w jakiej ilości (jeden na drugim). Warunkiem są zatem wcześniejsze oględziny przez nasz specjalistyczny zespól.

Wyślij do nas zapytanie

Odpowiemy najszybciej jak to możliwe

Potrzebujesz wynająć kontener biurowy bądź socjalny, który będzie w pełni przystosowany do Twoich potrzeb?
A może chcesz kupić dom z kontenerów?
Niezależnie od tego, czego potrzebujesz skontaktuj się z nami. Wspólnie znajdziemy idealne rozwiązanie kontenerowe dla Twoich potrzeb.
Przygotujemy dla Ciebie ofertę specjalną i dostarczymy kontener w wyznaczone miejsce.
Scaf-Rent Container Transort kontenerow biurowych i socjalnych 4